ads

دهه 2000 بالیوود نتوانست همانند دهه های گذشته سوپراستاری معرفی کند بجز تعداد انگشت شماری که ریتیک روشن ، شاهد کاپور و رنبیر کاپور شاخص ترین آنها می باشند.
حال در دهه جدید به نظر میرسد بالیوود بازیگران جوان زیادی دارد. البته در صورتی که این بازیگران بتوانند به تنهایی فیلمی را بچرخانند نه اینکه زیر سایه بنر و بازیگران قوی قرار گیرند.
در زیر نگاهی به پروژه های آتی بازیگران جوان و شاید سوپراستارهای آینده بالیوود می اندازیم:
رنویر سینگ با فیلمی از یاش راج و کارگردانی آدیتیا چوپرا

فیلم Befikre که 2 هفته قبل فیلم دنگال امیرخان اکران می شود. باید دید رنویر اینبار بدون دیپیکا و البته با پشتوانه یاش راج خواهد توانست مردم را به گیشه ها کشانده و نظر مثبت منتقدین را دریافت کند؟
تاریخ اکران: 9 دسامبر 2016

آدیتیا روی کاپور با فیلمی از کمپانی دارما و زوج عاشقی2

فیلم Ok Jaanu که هفته دوم سال 2017 اکران می شود آیا خواهد توانست بازگشت موفقیت آمیزی برای آدی بعد از 2 سال ضعیف باشد؟ شاد علی کارگردان فیلم امیدوار است جادوی زوج عاشقی2 ( آدیتیا و شرادا ) تکرار شود. لازم به ذکر است این فیلم بازسازی فیلمی تامیلی می باشد.
تاریخ اکران: 13 ژانویه 2017

سوشانت سینگ راجپوت و فیلمی با کارگردانی تازه وارد

نترس این لیست را می توان سوشانت نامید. فردی که با بازی درخشانش در فیلم دونی توانست تحسین های فراوانی دریافت کند. حال که انتظارات از او بالاست با دینش ویجن که پیش از این تهیه کننده بود همکاری خواهد کرد. دینش با Raabta به جرگه کارگردان های بالیوود خواهد پیوست.
تاریخ اکران: 10 فوریه 2017

وارون داوان و عالیا بهات مجدد در کنار هم

خیلی ها وارون را سلمان خان آینده می نامند (فن فالووینگ در گوشه کنار کشور) اما به اعتقاد ما دادن این القاب آن هم طی کمتر از 4 سال توهمی بیش نیست.
سلمان روزهایی را سپری کرده که برخی فیلم های او تنها بین 1 تا 5 کرور فروخته اند! حال بازیگری با چند موفقیت پشت سر هم نمی تواند جایگزین فردی باشد که بارها زمین خورده اما بلند شده و جنگیده.
در هر صورت باری دیگر زوج وارون و عالیا را در فیلم Badrinath Ki Dulhaniya و کارگردان قبلی آنها Shashank Khaitan خواهیم دید.
تاریخ اکران: 10 مارس 2017

آرجون کاپور به همراه لیستی از افراد نامدار

شرادا کاپور، موهیت سوری و چتان باگات که هر کدام برای موفقیت فیلمی کافی می باشند اما تمام این افراد در فیلم آرجون حضور دارند. چتان باگات که نیازی به معرفی ندارد، نویسنده ای که کتابهایش طرفداران زیادی دارد. موهیت سوری و کارنامه قوی اش و شرادا کاپوری که در غیاب پریانکا و دیپیکا ، می تواند شماره یک بالیوود شود.
باید دید آرجون کاپور با این تیم قوی خواهد توانست توسط فیلم Half Girlfriend جایگاهش را در بالیوود بالاتر ببرد یا خیر
تاریخ اکران : 19 می 2017

تایگر شروف و بازگشت به خانه اول
تایگر که نتوانست در فیلم A Flying Jatt نظر منتقدین و مردم را بدست آورد مجدد با کارگردان خوش اقبال خود همکاری خواهد کرد. تایگر 2 فیلم موفق ابتدایی خود را با صابرخان بدست آورده و مجدد در فیلمی اکشن و رقص به نام Michael Munna بازی خواهد کرد.
وی نیاز به بازی در سبک های مختلف دارد و باید درک کند مردم روزی از ژانر تکراری او خسته خواهند شد.
تاریخ اکران: 7 ژولای 2017

آیوشمان کورانا و فیلمی از آکشی روی
آیوش بازیگر مستعدی که بی سروصدا فیلم های پرسروصدا بازی میکند و تحسینهای خوبی دریافت میکند.
اینبار در فیلم Meri Pyaari Bindu در کنار پارینیتی چوپرا قرار خواهد گرفت.
تاریخ اکران : 2017

سیدارت مالهوترا در فیلم Reloaded
سیدارت که سال خوبی سپری نکرد ، امیدوار است سال آینده در فیلم Reloaded در کنار ژاکلین فرناندز بتواند به موفقیت دست پیدا کند.
تاریخ اکران : 2017

لازم به ذکر است ممکن تاریخ اکران برخی فیلمها عوض شوند.

کپی اخبار و مقالات تخصصی بالیوودیها با ذکر نام و لینک بلا مانع است. رسانه بالیوودیها، تنها رسانه رسمی بالیوود پارسی در خاورمیانه.
Www.Bollywoodiha.Com / Telegram.me/BollywoodihaOfficial / Instagram.com/BollywoodihaOfficial

  • سلام، مهمان
  • خروج
  • بازیگر های جدید سونام کاپور الیا باهات..واران داوان و سیدارت مالهوترا عالی هستن و بازیشون عاااالیه اینا آینده بالیوود هستن
  • به نظر من وارون و سیدارت پتاسیل ستاره شدن رو دارند و هم چنین وارون پتانسیل سلمان شدن رو...من تمام فیلم های وارون رو دیدم و تقریبا 80 درصد فیلم های سلمان رو هم دیدم...یه شباهت هایی بین نوع بازی شون هست... ممنون از مقاله زیباتون...
  • از فواد خان چرا چیزی ننوشتید؟؟؟!! این بازیگر فوق العاده است هم چهره داره و هم بازیگر خوبیه. فقط امیدوارم این فیلم آخریش که با کارن جوهر کار کرده صحنه‌هایی رو که بازی کرده سانسور نشده فقط بخاطر اختلافهای مسخره ی هند و پاکستان
بزودی