ads

جنگ و فرافکنی برای کلش یا جدال در گیشه تا کی؟
چرا باید بین فیلم ها همزمانی شکل بگیرد؟
چه زمانی مناسب اکران ها می باشد؟

شرایط اکران ها:
سالانه بیش از 200 فیلم ریز و درشت در صنعت بالیوود اکران می شود که در این میان بخش مهم آن مربوط به ستاره های معروف آنها می باشد.
با توجه به آنکه فیلم ها معمولا آخر هفته ها اکران می شوند و هر سال تنها 52 هفته یا در برخی مواقع 53 هفته را شامل می شود پس اکران همزمانی دو فیلم بزرگ نیز امری طبیعی ست! که با نام کلش جوی مثبت و منفی نیز ایجاد میکند.

اکران های ویزه:
بخش دیگری از اکران ها مربوط می شود به مناسبت ها و یا تعطیلات رسمی بزرگ که هر کدام از مناسبت ها معمولا تبدیل به برند یک چهره بزرگ شده است. نام کریسمس می آید یاد امیرخان می افتیم که هر سال این تاریخ برایش رزرو می شود. شاهرخ با دیوالی گره خورده و چند سالی ست که عید فطر با اکران فیلم های سلمان در این تاریخ تبدیل به مناسبتی ویژه شده است و قبل از آن مناسبت بزرگی برای اکران فیلم ها نبود.

محدودیت ها:
خب با این تفاسیر و زمان محدود برای اکران قطعا باید برخی از بازیگران با هم رو به رو شوند و این امریست اجباری چرا که زمان محدود است.
دلیل اکران فیلم های بزرگ در تاریخ های مهم نیز قبلا برای همراهان بالیوودی ها کامل شرح داده شده که خلاصه ای از آن را بازگو میکنیم:
فیلمی اکران میشود بحث میلیون ها روپیه است. صدها و گاها هزاران نفر به موفقیت و عدم موفقیت فیلم چشم دوخته اند و انتظار دارند مردم از فیلم هایشان استقبال کنند تا باعث رونق و شکوفایی بالیوود گردد .(توجه کنید استقبال از فیلم ها باعث رشد صنعت چه از دید هنری و چه از دید سطح فنی خواهد شد.)
اکران فیلم های بزرگ در تاریخ های بزرگ باعث سوددهی بیشتر می شود و طبعا چه مردم، چه فیلمسازان چه سینماداران اکران فیلم های بزرگ در تاریخ های بزرگ را ترجیح میدهند.

کلش:
نام کلش به معنای جنگ نیست که طرفداران به جان هم بی افتند و اگر جوی منفی برای اکران ها شکل بگیرد نشات گرفته از ترس و عدم اعتماد به ستاره محبوب می باشد.
در رابطه با پا پس کشیدن از کلش نیز باید توضیحی مختصر داد، مثلا امسال رئیس از کلش با سلطان صرف نظر کرد که شاهرخ خان دلیل این کار را تعداد سینماها دانست، وی گفت هر وقت تعداد سینماها دو برابر شد، آن موقع میتوانیم دو فیلم بزرگ با هم اکران کنیم.

ما چگونه باشیم؟
ما همه طرفداران بالیوود هستیم و قطعا یک نفر از ستاره ها برای ما محبوبترین است و ما باید مثل او و با منش او به طرفداری از وی بپردازیم، اگر کلش شکل بگیرد امریست طبیعی و جنگ های این روزای توویتر امریست بسیار غیر حرفه ای. خدا را شاکریم که فضای ایران به ان شدت نیست و حداقل در بالیوودیها ارامش جریان دارد.

 

____________________________
کپی اخبار و مقالات تخصصی بالیوودیها با ذکر نام و لینک بلا مانع است. رسانه بالیوودیها، تنها رسانه رسمی بالیوود پارسی در خاورمیانه.
Www.Bollywoodiha.Com / Telegram.me/BollywoodihaOfficial / Instagram.com/BollywoodihaOfficial

  • سلام، مهمان
  • خروج
بزودی